ZEY STEEL ÖZEL METALLER

İyiyi Değil Mükemmeli Hedefliyoruz!

Metal sektöründe yıllardır süre gelen bilgi birikimi ve tecrübesiyle hizmet sunan Zey Steel Özel Metaller, uzman kadrosu ve nitelikli çalışanları ile sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir. Özel Kalite Saclar, magnelisler, takım çelikleri, bakır, bronz, alüminyum ve alaşımları , paslanmaz, titanyum gibi üretimde ihtiyaç olabilecek bütün metal ham maddeler ile değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.
Tecrübeli Ekip
Planlı Çalışma
%100 Memnuniyet
VİZYONUMUZ

Sektöründe güvenilir ve aynı anlayışla hizmet sunan, müşterisini ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak kabul eden, kaliteli, profesyonel, akılcı, hızlı ve bilimsel çözümler üreterek fark ve değer yaratan, saygın ve piyasa değerine öncelik veren vizyonumuz, demir-çelik sektöründe iyi hizmet anlayışının simgesi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Kaliteyi ve güveni ilk sırada tutan, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip öncülük etmeyi hedefleyen,  hizmetlerini mükemmelleştirmek için müşteri odaklı gelişimi prensip edinen bir kuruluş olarak öncelikli hedefimiz iş ortaklarımızla güç birliği yaparak birlikte gelişmektir.

ONLARCA ÜRÜN & %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Zey Steel Özel Metaller olarak hizmet kalitemizden hiçbir zaman taviz vermiyoruz. Müşterilerimizi her zaman memnun ediyoruz.

Kaliteli Ürün

+

Bölgeye Satış

+

Müşteri Memnuniyeti

%
PROFESYONEL KADRO & YILLARIN TECRÜBESİ

Tüm aşamalarda doğru, işinde uzman ve etkili iş ortakları ile çalışıyoruz.

×